TRANSPORT DLA SPORTU

TRANSPORT DLA SPORTU

transport dla sportu

Transport dla sportowców

AutoComfort odpowiada za bezpieczny i wygodny transport sportowców. Swoje doświadczenie, w tej dziedzinie, zbudowaliśmy realizując od lat projekt „Transport dla sportu”, w ramach którego wozimy zawodników na mecze i obozy sportowe.

Nasza rozbudowana flota pojazdów pozwala na wynajem autokaru dla drużyny sportowej. W trosce o odpowiednią dyspozycję zawodników zapewniamy przestronne i nowoczesne autobusy, a także kompleksową obsługę podczas podróży. O komfort jazdy dbają profesjonalni kierowcy, dzięki którym drużyna dojeżdża do celu bezpiecznie i punktualnie.

Wiemy jakie emocje towarzyszą drużynom oraz jak ważny jest czas przed i po meczu. Dlatego w trakcie podróży mamy na uwadze przede wszystkim potrzeby sportowców.

Doświadczenie w przewozach sportowców

Przeprowadzone przez nas realizacje z zakresu transportu dla sportowców to najlepsze świadectwo naszego doświadczenia. Poniżej znajdziesz przykłady naszych współprac.

To z pewnością nie koniec – już dziś planujemy kolejne projekty i omawiamy współpracę z menedżerami zainteresowanymi wynajmem autokaru dla drużyny sportowej.

Autokar dla sportowców – wyposażenie i obsługa

Znając potrzeby zawodników w trakcie transportu na wydarzenia sportowe zapewniamy pełną obsługę podczas podróży. Uczestnicy mogą liczyć na napoje i przekąski, a w razie jakichkolwiek problemów – na pomoc naszych asystentów. Nasze autokary dla sportowców są klimatyzowane i posiadają wszystkie potrzebne udogodnienia. Każdy zawodnik ma dużo miejsca dla siebie, co przekłada się na późniejsze wyniki podczas meczów i zawodów. 

Podczas przewozów sportowców realizowanych przez naszą firmę pisane są najciekawsze historie. To właśnie w trakcie podróży zawodnicy relaksują się, integrują, celebrują zwycięstwo lub dochodzą do siebie po porażce. Pozwól swojej drużynie robić to w komfortowej atmosferze. Będzie to możliwe z nami – firmą AutoComfort.

Autocomfort dla sportu - przewóz osób

REPREZENTACJA POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ KOBIET - TRANSPORT ZAWODNICZEK ORAZ SZTABU

TRANSPORT ZESPOŁU ORAZ SZTABU

SNOOKER - MISTRZOSTWA ŚWIATA - TRANSPORT ZAWODNIKÓW

MISTRZOSTWA ŚWIATA W SNOOKERZE

LIGA MISTRZÓW

TRANSPORT ZAWODNIKÓW

TRANSPORT ZAWODNIKÓW RUGBY CLUB LECHIA GDAŃSK

TRANSPORT ZESPOŁÓW SPORTOWYCH

REPREZENTACJA POLSKI RUGBY - TRANSPORT ZAWODNIKÓW ORAZ SZTABU

PLUSLIGA - TRANSPORT ZAWODNIKÓW TREFL GDAŃSK

TRANSPORT DLA SPORTU

SIATKÓWKA JUNIORÓW - TRANSPORT ZAWODNIKÓW

TRANSPORT ZAWODNIKÓW ORAZ SZTABU

TRANSPORT ORAZ LOGISTYKA WYDARZEŃ SPORTOWYCH

REPREZENTACJA POLSKI RUGBY

RUGBY POLSKA

PREZENTACJA LUKSUSOWEGO AUTOKARU NA ERGO ARENIE

ERGO ARENA EVENTS

KADRA POLSKI W TRAKCIE PODRÓŻY Z AUTOCOMFORT

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.