PRZEWOZY PRACOWNICZE

Exclusive

PRZEWÓZ PRACOWNIKÓW TRÓJMIASTO 24H NA DOBĘ - TANIE I PRAKTYCZNE ROZWIĄZANIA

Przewóz pracowników to jedna z usług, której wartość doceniają pracodawcy, którzy chcą zadbać o dobre relacje ze swoimi pracownikami oraz o ich bezpieczeństwo i wygodę podczas dojazdów do pracy. Jako AutoComfort mamy kilka sektorów wyspecjalizowanych w różnych dziedzinach transportu pasażerskiego.
PRZEWOZY PRACOWNICZE są stałym elementem naszej pracy od wielu lat.
Zajmujemy się przewozami pracowniczymi na terenie Trójmiasta oraz okolicach. Od wielu lat zdobywamy doświadczenie w tej dziedzinie i zapraszamy do współpracy wszystkie firmy rozważające takie rozwiązania dla swoich firm. Nasze pojazdy dostępne są 24h na dobę we wszystkie dni w roku. Pracujemy w Stoczni, na terenach prywatnych firm oraz dla korporacji.

PUNKTUALNOŚĆ
Nasi kierowcy wiedzą jak ważny jest czas, a dzięki ich znajomości miasta może Pan mieć pewność, że dojadą w ustalone punkty bez błądzenia. W trakcie przejazdów na bieżąco kontrolują sytuację na drodze i w razie potrzeby optymalizują trasę.

KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO
Wiemy, jak ważne jest by pracownik przyjechał do pracy wypoczęty i gotowy do wykonywania swoich obowiązków. Nasze wygodne, wysokiej klasy pojazdy, nawet na długich trasach, zapewniają pokonanie dystansu w komfortowych warunkach.

ELASTYCZNOŚĆ
Do każdej współpracy podchodzimy indywidualnie i staramy się spełnić wszystkie oczekiwania. W razie nieprzewidywalnych sytuacji reagujemy szybko, a w razie potrzeby kontaktu jesteśmy do dyspozycji nawet w weekendy.

DODATKOWO
Realizujemy podmiany marynarzy we wszystkich portach w Europie.
Obsługujemy wszystkie europejskie lotniska i zajmujemy się podmianą załóg.

PRZETARGI
Bierzemy udział w przetargach, więc jeśli szukasz sprawdzonej, doświadczonej firmy daj nam znać o zapotrzebowaniu.

Z nami możecie zadbać o komfort i bezpieczeństwo waszych pracowników tym samym zagwarantować swojemu przedsiębiorstwu korzystne rozwiązania finansowe.
Zapraszamy!

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.