Exclusive

EUROPEJSKI KONGRES FINANSOWY

Cykliczne wydarzenie, którego jesteśmy partnerem logistyczno-transportowym od wielu lat.

EKF to niezależny think tank koncentrujący się na tematyce gospodarczo-finansowej.

Działania EKF obejmują organizowanie kongresów, opracowywanie rekomendacji, stanowisk polskich ekspertów w międzynarodowych konsultacjach, publikacji książkowych, prognoz ekonomicznych i technologicznych oraz ratingu relacji inwestorskich

EKF SOPOT

Festiwal Top Of The Top 2019

Kolejna edycja Festiwalu Top of the Top z naszym udziałem. Festiwal jest dużą produkcją logistyczno-transportową. Obsługujemy go w pełnym zakresie. Zaawansowana flota luksusowych pojazdów z profesjonalną obsługą szoferską wykonuje zaplanowaną wcześniej logistykę oraz reaguje na wszelkie zmiany produkcyjne.

Festiwal Top of the Top Sopot

Koncert Tina Turner w Gdyni

Otrzymaliśmy zlecenie na obsługę koncertu Tribute to Tina Turner. 

Przygotowanie wszelkich logistycznych rozwiązań oraz dopasowanie do nich odpowiedniej ilości pojazdów wpisuje się w zakres naszej pracy. Na etapie zamawiania usługi przez klienta wystarczy nam informacja o chęci przekazania nam zbudowania logistyki do wydarzenia, całą resztą zajmujemy się we własnym zakresie i oczywiście służymy wsparciem na każdym etapie produkcyjnym, aż do zakończenia wspólnego projektu.

Tribute to Tina Turner

Koncert Brian Adams

Otrzymaliśmy zlecenie na obsługę koncertu Briana Adamsa

BRIAN ADAMS IN GDANSK

Zlecenie zaawansowane logistycznie
- wiele zmian wynikających z bieżących potrzeb - priorytet - elastyczność (czasowa, flotowa)
- pełna dostępność pojazdów
- duża rozpiętość godzinowa
- zaangażowanych zostało kilka vanów Mercedes Vito oraz Mercedes V Class oraz Mercedesy Sprintery
- transport dla: Crew oraz artystów

Dziękujemy organizatorom za profesjonalną współpracę, oraz okazane zaufanie do naszego doświadczenia.

Jeśli przygotowujecie jakieś wydarzenie i potrzebujecie transport dla technicznych, artystów to w tej dziedzinie możecie na nas liczyć.

THE ILLUSIONISTS

Zawsze przedstawiamy Państwu tę drugą stronę. Pokazujemy miejsca do których dostęp mają tylko osoby bezpośrednio związane z wydarzeniem. Chcemy przybliżyć Wam proces produkcji wielkich medialnych często eventów. Chcemy, abyście wiedzieli jak powstają spektakle, koncerty oraz trudne logistycznie i organizacyjnie wydarzenia. Uchylamy rąbka tajemnicy z poszanowaniem niepisanych zasad. Respektujemy je, dlatego uchylamy tylko drzwi i pokazujemy fragment, szkic, zarys…chcemy wzbudzić waszą ciekawość i zaprosić do dzielenia fantastycznymi emocjami,.

The ILLUSIONIST – to świetny spektakl, to pokaz magii, lewitacji i zapierający dech w piersiach show, który pod względem artystycznym oraz organizacyjnym na długo utkwi nam w pamięci. Otrzymaliśmy zlecenie na zabezpieczenie transportu oraz logistyki tego wydarzenia. Są to elementy naszej pracy w której mamy największe doświadczenie. Bardzo lubimy tworzyć i być współautorami wielkich rzeczy, w tym przypadku też mamy swoją cegiełkę 😉

ERGO ARENA - THE ILLUSIONISTS SHOW

HANDBALL BALTIC CUP 2019

Polskie szczypiornistki pod wodzą trenera Leszka Krowickiego odbyły dwumecz z Serbkami (2 i 6 czerwca) o awans na tegoroczne mistrzostwa świata i przedłużenie szans na igrzyska olimpijskie w Tokio

Czytaj więcej na:
https://sport.trojmiasto.pl/Reprezentacja-pilkarek-recznych-w-Gdansku-Baltic-Handball-Cup-startuje-w-piatek-n132856.html#tri#tri

ERGO ARENA oraz AWFiS - BALTIC HANDBALL CUP

Koncert Ricky Martin


Mieliśmy przyjemność zająć się obsługą logistyki oraz transportu dla artysty i Jego zespołu

Więcej szczegółów tutaj

SHOW RICKY MARTIN IN POLAND

TRANSPORT DLA DEFENDER 20

Transport Amerykańskiej Armii w ramach projektu Defender 20. Firma AutoComfort zabezpieczyła transport 7 luksusowych autokarów do wykonania tej usługi.

Koncert Eltona Johna w Ergo Arena

Mieliśmy przyjemność zapewnić transport oraz logistykę na potrzeby koncertu. Naszym zadaniem było ułożenie logistyki oraz transport artysty Eltona Johna oraz Jego zespołu. Pobyt gwiazdy w Trójmieście trwał kilka dni, w tym czasie towarzyszyliśmy muzykowi udostępniając luksusowe pojazdy. Dziękujemy za fantastyczny czas i cudowną energię.

Elton John w Ergo Arena Poland

Festival Open’er 2019

To już kolejna edycja największego festiwalu w Europie.  Nasza firma od lat wspiera Obsługę Sceny – artystów od strony transportowej podczas Festiwalu Open’er. W tym roku angażowaliśmy Vipowiskie Mikrobusy oraz Minibusy. Bardzo dziękujemy firmie Alterart za zaufanie oraz kolejny rok współpracy. Firmie Insane Solution za zrobienie świetnej logistyki na potrzeby transportu artystów, oraz bardzo dobrą współpracę.

Gdynia Kosakowo Opener Festiwal
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.