Firma z misją
ludzie z pasją

Zobacz więcej
Synergy

Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej - znajdziemy go

Thomas Edison
logo AutoComfort

Fascynuje nas zaczątek oraz myśl twórcza, która przemienia się w rzeczywistość. Delektujemy się codziennością i pracą, którą można ulepszać i fascynować się jej zrównoważonym progresem. W taki sposób patrzymy na nasz zespół i ludzi, którzy nas otaczają. Zależy nam na przyjacielskich relacjach i budowaniu pracowniczych więzi opartych na zrozumieniu oraz dążeniu do tego samego celu. Koncentrujemy się na kulturze osobistej pracowników i niepisanych regułach etyki ponieważ wyznajemy zasadę szacunku w biznesie i relacjach interpersonalnych. Zatem, doświadczenie zawodowe, otwartość, empatia, zamiłowanie i pasja w życiu naszych pracowników jest kluczem otwierającym drzwi zasad naszej firmy.

Siła napędowa AutoComfort to wykwalifikowani pracownicy

Tomasz Gałązka

CEO

Specjalista ds. logistyki oraz kontaktu z klientami kluczowymi

Założyciel firmy AutoComfort

Pomysłodawca i założyciel firmy AutoComfort. Manager transportu z międzynarodowym certyfikatem CPC, m.in. Specjalista ds. transportu reprezentacji Hiszpanii EURO 2012, Specjalista ds. logistyki podczas Halowych Mistrzostw Świata w Lekkoatletyce IAAF 2014, Specjalista ds. kontaktu z VIPami, Koordynator oraz logistyk eventów, miłośnik motoryzacji, esteta. Zwolennik wysokiej jakości produktów, współtwórca oraz kreator nowoczesnych projektów zabudów pojazdów dla VIPów, dobry organizator i wiarygodny człowiek.

Wyznawca ideologii opierającej się na stabilnym i długotrwałym procesie budowania biznesu, propagujący zasadę „Firma zrównoważonego rozwoju”. Na co dzień skromny właściciel firmy AutoComfort. Fotograf – absolwent Sopockiej Szkoły Fotografii, współtwórca fotograficznego kolektywu AFTER oraz jeden z autorów zdjęć do albumu AfterbySopot, fotograf koncertowy, w jego duszy gra muzyka rozświetlająca obraz tysiącem barw lecz paradoksalnie z zamiłowania artysta klasyk, portrecista zakochany w czarno białej plastycznej fotografii. Meloman aksamitnie rozpływających się dźwięków, prywatnie kochający ojciec oraz mąż.

Tomasz Gałązka President AutoComfort

Anita Gałązka

Kierownik biura

Specjalista ds. logistyki

Dołączyła do zespołu AutoComfort w 2014 roku jako pracownik biurowy. W okresie 4 lat rozwinęła swoje kompetencje i obecnie jest kierownikiem biura oraz specjalistą ds. logistyki. Na co dzień układa grafiki kierowców, czasy pracy oraz zajmuje się szeroko rozumianym zakresem kadrowym. Anita jest filarem firmy i dobrą energią napędzającą nas do tworzenia pięknej rzeczywistości. To właśnie jej głos słyszycie w słuchawce telefonu gdy trzeba modyfikować grafik lub stanąć na głowie i wykonać rzeczy niemożliwe. Anita to oaza spokoju z wcielonym wigorem do motywowania nas do wielkich działań. Prywatnie – mama dwóch małych urwisów oraz troskliwa żona, miłośniczka dobrej książki, bogatej w smaki zdrowej kuchni oraz pięknej klasycznej fotografii.

Jarosław Kałduński

Kierowca

Jarek to osoba skromna, powściągliwa i dyskretna. Ma wiele pasji i zainteresowań. Zawsze jest chętny do zdobywania nowych umiejętności i poznawania nowych dziedzin. Posiada wiele certyfikatów o dobrej jeździe oraz ma duże doświadczenie w prowadzeniu różnego rodzaju pojazdów. Do tego zna język angielski na bardzo dobrym poziomie.

Jarek to osoba, która dba o zdrowy tryb życia i odżywianie. Marzy o posiadaniu działki w lesie, gdzie mógłby rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Interesuje się budownictwem naturalnym oraz odnawialnymi źródłami energii. Słucha muzyki jazz, soul oraz folk.

Mateusz Gałązka

Kierowca

Jego przygoda z motoryzacją trwa od wielu lat. Już jako młody chłopak trenował rajdy na gokartach i brał udział w wielu zawodach. Szkoła samochodowa rozwinęła jego pasję, a zdobytymi umiejętnościami wspiera nas od strony technicznej. 

Mati to bardzo dobry kierowca kładący nacisk na technikę jazdy. Nic dziwnego skoro odbywał w tym kierunku wiele szkoleń, a egzaminy zdawał z wyróżnieniem.  

Jest osobą skromną, kulturalną i powściągliwą. 

Mateusz Galazka pro driver

Andrzej Lisiecki

kierowca

Profesjonalista w każdym calu. Jego stoicki spokój i bezproblemowe spojrzenie na życie wielokrotnie uświadamiało nam, że niezależnie od stopnia trudności, praca zawsze wykonywana jest perfekcyjnie.  Andrzej to kierowca do zadań specjalnych, to człowiek o pozytywnym usposobieniu i mistrz kierownicy.

Poza kierowaniem jego pasją jest mechanika. Składanie i rozkładanie silników w samochodach. Prywatnie szczęśliwy mąż i tata.

Artur Kuchta

Kierowca

Artur to prawdziwy entuzjasta motoryzacji, dla którego wszystko kręci się wokół pojazdów. Jest wykształconym mechanikiem samochodowym i posiada prawo jazdy na wszystkie kategorie pojazdów. Dlatego też, jako doświadczony kierowca, potrafi zapewnić naszym pasażerom bezpieczną i komfortową podróż.

Artur to także rodzinny i uśmiechnięty człowiek z wysoką kulturę osobistą. W wolnych chwilach zabiera żonę na motocyklowe przejażdżki lub wybiera się z całą rodziną w dłuższe podróże. Fan południowych klimatów, które zdążył dobrze poznać przemierzając Włochy czy Chorwację.

Lubi dobre jedzenie i kino, najchętniej w kinach studyjnych. Jest to osoba, która wie, jak cieszyć się życiem i jak korzystać z każdej chwili.

Jakub Kowalik

kierowca

Miły, spokojny i zrównoważony. Człowiek o pozytywnym usposobieniu i stoickim spokoju, a przy tym bardzo dobry kierowca o wysokiej kulturze. Podczas oczekiwania na gości często spotkacie go z książką. Lubi dobrą muzykę i fascynujące rozmowy. Karierę zawodową kontynuował w Wielkiej Brytanii jako kierowca autobusu, tam też doszlifował język angielski. Podróż z Kubą będzie spokojna, a technika jazdy wzorowa.

Chrystian Sobolewski

kierowca

Spokojny i zaufany kierowca, pracujący w naszej firmie od kilku lat, specjalizuje się w  obsłudze eventów. Jest doświadczony jako runner przy bardzo wymagających koncertach oraz osobisty kierowca artystów. Jego życie złożone jest z rockowych bitów, a w wolnych chwilach delektuje się jazdą na Harleyu lub spacerami z dwójką malutkich dzieci. Przykładny tata potrafi spędzić z nimi pół dnia w piaskownicy.

Jacek Jasiński

Kierowca wszystkich kategorii

Strażak

Zawodowy kierowca od ponad 20 lat. Największą przyjemność odczuwa z prowadzenia wozu strażackiego, jednak prowadzenie autokarów idzie mu równie znakomicie. Od lat wspiera nas swoim doświadczeniem i poczuciem humoru.
Jacek docenia sielskie życie poza miastem i zdrowy, aktywny tryb życia. Człowiek pełen pasji i chęci pomocy innym. Poza pracą zawodową jest strażakiem oraz honorowym dawcą krwi. Szczęśliwy mąż i ojciec.

Marek Kędra

kierowca

strażak

Osoba o dużym dystansie do siebie oraz otaczającego świata. Doświadczony kierowca umiejący zachować spokój i koncentrację w trudnych sytuacjach. Z zamiłowania Strażak w Ochotniczej Straży Pożarnej w Sopocie. Kochający tata i mąż.

Przewóz osób AutoComfort

Maciej Bąk

kierowca wszystkich kategorii

Kierowca wszystkich kategorii z ogromnym doświadczeniem na pojazdach „long vehicle”. W naszej firmie od 2018 roku. Rozpoczął pracę jako kierowca autobusu 20 osobowego. W krótkim czasie stał się kierowcą nowego indywidualnie zaprojektowanego busa 20 osobowego, jako dedykowany kierowca do obsługi grup VIPowskich. Wzorowa technika jazdy oraz zamiłowanie do „kółka” spowodowało, że awansował w hierarchii pojazdów i obecnie na co dzień jest kierowcą 14 metrowego autokaru turystycznego, a w wolnych chwilach wspiera kolegów podczas obsługi eventów mniejszymi pojazdami. Maciej to kierowca spokojny, wesoły obowiązkowy oraz bardzo pomocny. Zawsze możecie liczyć na jego wsparcie oraz błyskotliwość. Ojciec piątki dzieciaczków oraz wzorowy mąż.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.