Exclusive

LUKSUSOWE LIMUZYNY

Piękne i wygodne pojazdy gwarantujące luksus i najwyższy poziom komfortu. Prezentowane poniżej pojazdy są do Państwa dyspozycji z elegancko ubranymi kierowcami, którzy zawiozą Was w każdy zakątek wedle życzenia. Jesteśmy otwarci na stałe zlecenia.

 

Funkcjonalność i Luksus w Vanach do przewozu max 7 osób

To pojazdy do 3,5T i do 7 osób + kierowca to idealne połączenie funkcjonalności z wygodą. Świetnie sprawdzają się jako shuttle bus podczas regularnych transferów z Lotniska do Hoteli w trakcie Eventów. Vany do 8 osób to nasza częsta propozycja dla Państwa, jako narzędzie do zrealizowania precyzyjnie ułożonej logistyki. W przewozach turystycznych są sprawnym środkiem transportu do komfortowego przewozu grup do 7 osób na trasach całej europy. Pojazdy te nie podlegają pod przepisy AETR, co pozwala na nieco swobodniejsze planowanie czasu podróży. Obecnie produkowane Vany potrafią być alternatywą dla luksusowych limuzyn – jako przykład dajemy naszą indywidualnie skonfigurowaną V klasę od Mercedesa, której zdjęcia znajdziecie Państwo poniżej.transport vip logo

MIKROBUSY I MINIBUSY PRZEWÓZ OSÓB DO 20 OS

Funkcjonalne pojazdy mogące pomieścić do 20 osób. Każdy z naszych pojazdów został projektowany indywidualnie dla naszej firmy. Bierzemy czynny udział w procesie produkcji i wspieramy dostawców naszym doświadczeniem. Na bazie wspólnie skompilowanego potencjału powstają nowatorskie i luksusowe rozwiązania stosowane w naszych pojazdach. Posiadają one maksymalne wyposażenie oraz wszelkie możliwe udogodnienia. Nie oszczędzamy na jakości i bezpieczeństwie.

AUTOKARY TURYSTYCZNE

  1. Znakomity środek transportu do przewozu zorganizowanych grup, standardowo mieszczący do 50 osób z wydzielonym miejscem dla przewodnika. Pojazdy, którymi dysponujemy mają wysoki standard, posiadają bardzo bogate wyposażenie oraz pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach.
  2. Podczas obsługi wydarzeń masowych, konferencji, kongresów są bardzo wygodnym narzędziem do przetransportowania masowej ilości uczestników spotkań z hoteli do miejsc konferencji oraz pierwotnie i docelowo z Lotniska i na Lotnisko.

Wynajem Jachtów motorówek oraz łodzi

Transport pasażerski jest naszą domeną. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, lub naszych stałych partnerów. Z nami możecie podróżować drogą powietrzną, lądową oraz morską. Do cudownego spędzania czasu w naszym kurorcie proponujemy nowoczesne i luksusowe łodzie, jachty, motorówki oraz skutery. Dajcie nam proszę znać, a zorganizujemy Wam całą podróż biznesową lub prywatną. W Trójmieście czas płynie wolniej, a korzystanie z dobrodziejstw natury może być fantastycznym przeżyciem.transport vip logo

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.