Exclusive

LUKSUSOWE LIMUZYNY

Piękne i wygodne pojazdy gwarantujące luksus i najwyższy poziom komfortu. Prezentowane poniżej pojazdy są do Państwa dyspozycji z elegancko ubranymi kierowcami, którzy zawiozą Was w każdy zakątek wedle życzenia. Jesteśmy otwarci na stałe zlecenia.

 

Funkcjonalność i Luksus w Vanach do przewozu max 7 osób

To pojazdy do 3,5T i do 7 osób + kierowca to idealne połączenie funkcjonalności z wygodą. Świetnie sprawdzają się jako shuttle bus podczas regularnych transferów z Lotniska do Hoteli w trakcie Eventów. Vany do 8 osób to nasza częsta propozycja dla Państwa, jako narzędzie do zrealizowania precyzyjnie ułożonej logistyki. W przewozach turystycznych są sprawnym środkiem transportu do komfortowego przewozu grup do 7 osób na trasach całej europy. Pojazdy te nie podlegają pod przepisy AETR, co pozwala na nieco swobodniejsze planowanie czasu podróży. Obecnie produkowane Vany potrafią być alternatywą dla luksusowych limuzyn – jako przykład dajemy naszą indywidualnie skonfigurowaną V klasę od Mercedesa, której zdjęcia znajdziecie Państwo poniżej.transport vip logo

WYNAJEM LUKSUSOWYCH SPRINTERÓW Z KIEROWCĄ

Oferta firmy AutoComfort jest niezwykle bogata i luksusowa. Również w kategorii busów 20 osobowych możemy znaleźć kilka perełek. Mowa tutaj o projektowanych na indywidualne zamówienie firmy pojazdy na bazie marki Mercedes Sprinter. Większość pojazdów firmy AutoComfort została wyprodukowana w czarno złotych barwach mających bezpośrednie nawiązanie do luksusu oraz flagowych kolorów firmy. I o luksusie faktycznie można mówić, ponieważ pojazdy budzą zachwyt pod względem jakości wykończenia oraz doboru materiałów. Skomponowane są w bardzo przemyślany sposób, a ich wygląd jest wyjątkowy. Gdy zestawimy obok siebie kilka sztuk podczas obsługi eventu, można mowić o pięknej flocie luksusowych, robiących duże wrażenie pojazdów do profesjonalnej pracy przy obsłudze Vipów. Jeśli do wyglądu tych pięknych i zadbanych pojazdów dołożymy doświadczenie otrzymujemy produkt premium o światowym poziomie.

I taką właśnie usługę sprzedaje firma AutoComfort

WYNAJEM KOMFORTOWYCH AUTOKARÓW TURYSTYCZNYCH

  1. Znakomity środek transportu do przewozu zorganizowanych grup, standardowo mieszczący do 50 osób z wydzielonym miejscem dla przewodnika. Pojazdy, którymi dysponujemy mają wysoki standard, posiadają bardzo bogate wyposażenie oraz pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach.
  2. Podczas obsługi wydarzeń masowych, konferencji, kongresów są bardzo wygodnym narzędziem do przetransportowania masowej ilości uczestników spotkań z hoteli do miejsc konferencji oraz pierwotnie i docelowo z Lotniska i na Lotnisko.

Wynajem Jachtów motorówek oraz łodzi

Transport pasażerski jest naszą domeną. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających klientów, lub naszych stałych partnerów. Z nami możecie podróżować drogą powietrzną, lądową oraz morską. Do cudownego spędzania czasu w naszym kurorcie proponujemy nowoczesne i luksusowe łodzie, jachty, motorówki oraz skutery. Dajcie nam proszę znać, a zorganizujemy Wam całą podróż biznesową lub prywatną. W Trójmieście czas płynie wolniej, a korzystanie z dobrodziejstw natury może być fantastycznym przeżyciem.transport vip logo

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.