konferencje/ kongresy/ fora

Obsługa wydarzeń o wysokim stopniu odpowiedzialności jest wpisana w naszą codzienność. Ciągła praca nad doskonaleniem naszej jakości motywuje nas i napędza, dlatego niezależnie od tego jakie zlecenie dajecie nam Państwo do zrealizowania, wykonamy je z takim samym zaangażowaniem.

AutoComfort logo small

kolacje, spotkania biznesowe

Bardzo praktycznym rozwiązaniem dla małych grup może być luksusowy Mercedes V Class. Pojazd będący kwintesencją motoryzacji i jednocześnie synonimem luksusu. Ustawienie konferencyjne foteli sprawia, że już w trakcie podróży możecie Państwo się relaksować prowadząc kameralne rozmowy. Dla grup kilkunastu osobowych polecamy równie luksusowego Mercedesa Sprintera, który został od podstaw „uszyty” dla naszej firmy. Możecie zatem liczyć na nietuzinkowe wykończenia wnętrza oraz bezpieczeństwo.

DYPLOMACJA

AutoComfort logo small

KONCERTY / EVENTY

Jesteśmy liderem trójmiejskiego rynku obsługującym większość odbywających się tu koncertów oraz eventów o zaawansowanej logistyce. Podczas tego rodzaju zleceń zapewniamy przygotowanie logistyki oraz koordynacje eventów.

SHUTTLE BUS Z/NA LOTNISKO

AutoComfort logo small

IMPREZY KORPORACYJNE

Podobnie jak każda większa impreza wymagająca transportu tak też tutaj, oddajemy w Wasze ręce całą naszą flotę oraz doświadczenie w logistyce. Wystarczy nam schemat według jakiego mamy postępować, a resztą zajmiemy się sami. Rozpoznamy Państwa oczekiwania, dobierzemy optymalny transport, ułożymy do niego logistykę, z nami o nic nie musicie się martwić !

AutoComfort logo small

Obsługa Imprez Sportowych

Pracujemy z Reprezentacjami Polski w wielu dziedzinach sportowych, obsługiwaliśmy mnóstwo imprez sportowych. Były to między innymi Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej euro 2012, Halowe Mistrzostwa Świata w Lekkiejatletyce 2014, Mistrzostwa Świata w Snookerze oraz wiele innych. Każde z tych wydarzeń różniło się od siebie mimo tej samej dziedziny. Stąd zdobyte doświadczenie potrafimy odpowiednio zainwestować w planowany kolejny event.

AutoComfort logo small

OBSŁUGA HOTELI/ FIRM LOKALNYCH

AutoComfort logo small

MIĘDZYNARODOWE WYJAZDY TURYSTYCZNE

Rodzaj transportu, który towarzyszy nam od początku działalności. Pierwsze wyjazdy w naszej firmie odbywały się busami 8-9 osobowymi. Z biegiem czasu, gdy nasza flota powiększała się zdobyliśmy Licencję na Międzynarodowy Transport Autokarowy.  Uzupełniliśmy ofertę o przewozy osób busami do 20 osób oraz autokarami turystycznymi. Nasze pojazdy objechały całą Europę i zwiedziły niemal każdy zakątek turystyczny. Zapraszamy więc do korzystania z naszego doświadczenia, turystycznie wyposażonych autokarów oraz wykwalifikowanych kierowców.

ZWIEDZAJ Z NAMI ZAKĄTKI EUROPY

WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

TRÓJMIASTO I OKOLICE

OBSŁUGA STATKÓW TURYSTYCZNYCH

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.