Mercedes V – Exclusive

ilość miejsc - 6+1
skórzana, kremowa tapicerka na wszystkich fotelach, skórzany sufit (alcantara)
komandorskie fotele - podgrzewane, wentylowane z podłokietnikami
dvd, cd, mp3, usb, monitor, tuner TV, nagłośnienie HI-END (Burmester)
panoramiczne, przyciemniane szyby, panoramiczny dach
elektrycznie otwierane drzwi po obu stronach auta
ustawienie konferencyjne (stolik, fotele komandorskie)
lodówka
PRE SAFE - System ochrony pasażerów PRE-SAFE potrafi wcześnie rozpoznawać niebezpieczne sytuacje jezdne i uruchamiać procedury chroniące pasażerów. Należą do nich funkcja napinania pasów bezpieczeństwa i ustawianie foteli w pozycji korzystnej podczas wypadku do tego zamknięcie otwartych okien i dachu.
Asystent bocznego podmuchu wiatru - Podczas zsuniecia się samochodu z pasa ruchu w skutek podmuchu wiatru, V-classa automatycznie skoryguje to zajście uniemożliwiając wypadnięcie z drogi.
Oświetlenie zewnętrzne (ILS): Przód: -Led intelligent light system: Inteligentny i adaptacyjny system oświetlania drogi przystosowujący się do otoczenia. Tył - Adaptacyjne i aktywne ledowe świato stopu informujące kierowce z tyłu o gwałtownym hamowaniu.

Funkcjonalna Limuzyna z ustawieniem konferencyjnym

W klasie Vanów okrzyknięty Luksusową przestrzenną, funkcjonalną limuzyną. Pojazd skonfigurowany indywidualnie dla naszej firmy przez centralę Mercedesa w Polsce. Maksymalnie wyposażona wersja ze wszystkimi zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami, dobór wysokiej jakości materiałów tworzą nieprzeciętny luksus i gwarantują bezpieczeństwo.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.